1interier.sk
Jednička a bytové interiéry – to sme my.

Pohovka splní vaše očakávanie, keď viete, akú chcete 29.3.2016

Trojmiestne pohovky sú v dnešnej dobe vítanou záležitosťou. Sú priestorné, a pre väčšiu rodinu ideálnym riešením. Čo by vás na týchto sedačkách malo tešiť? Pri kvalitných modelových typoch je to mäkké posedenie, ktoré sa len tak nepresedí.

Väčšinu sedadiel týchto pohoviek vyplňuje pružná pena s polyesterovou vatou. Keď sa zdvihnete, sedačke sa vráti jej pôvodný tvar.

Trojmiestne pohovky

Nie každému sa však dá zavďačiť, preto by ste si mali pohovku vyberať aj s ohľadom na účelnosť. Tvar pohovky zrejme nebude to jediné, čoho by ste si mali všímať. Čo tak úložný priestor alebo vysunutie na spanie? Možno aj toto bude vaším cieľom – zadovážiť si trojmiestnu sedačku, kde sa popoludní komfortne posadí celá rodina k televízii, a večer tu niekto zloží hlavu. Veľkej obľube sa tešia vankúšové pohovky.

Vankúšové pohovky

Dvojmiestne aj trojmiestne pohovky sa pýšia radom vankúšov. Vďaka nim pohovka dostáva nový rozmer, je ďaleko atraktívnejšia na pohľad. Moderných materiálov, ktoré dopĺňajú vašu pohovku je nespočetné množstvo, ale najčastejšie je to bavlna, hrubý ľan, hodváb, vlna a umelé vlákna. Ľubovoľné kompozície tak nespĺňa len počet všelijakých vankúšikov, ale aj ďalších komponentov k pohovke.

Pohovku tiež môžete doplniť drobným taburetom na nohy. S pohovkou a inými akcentmi tak vytvoríte príjemný súlad, ale aj kontrast. Možnosť rozloženia na lôžko je zrejme ospevovaná funkcia mnohých užívateľov.

Základom by mala byť stabilná konštrukcia

Nedívajte sa len na design, a nenechajte svoj zrak spočinúť iba na hornej časti pohovky. Iste, sú tu krásne vankúšiky, ale pozreli ste sa aj na povrch sedačky a jej konštrukciu? Nie každému vyhovuje rovnaké čalúnenie – látka, semiš alebo ekokoža.

Či už hľadáte moderný design, vždy ho prispôsobte sebe samotným, alebo napríklad aj vašim štvornohým miláčikom. Rozkladaciu pohovku trojmiestneho rázu si zamiluje celá rodina. Pyšní sa plnou účelnosťou, komfortom, dlhou životnosťou, a navyše je štýlová!

Kategórie: Magazin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.