1interier.sk
Jednička a bytové interiéry – to sme my.

Väčšina lacných sedačiek je rohová 17.11.2016

Ani v prípade lacných sedacích súprav, nemusíte byť ochudobnení o ich moderný vzhľad. Lacná sedacia súprava bude zrejme aj menšia. A pamätajte, čo je malé, to je milé. Vy si navyše za príjemnú cenu môžete dopriať aj ďalšie komponenty, napr. taburet, podnožku, sedací mech.

Sedacie súpravy lacno

Dnešná doba praje minimalizmu, a väčšina ľudí s veľkými bytmi, uprednostňuje sedacie súpravy, ktoré je možné umiestniť do priestoru. Tým pádom sa rohovej verzii vyhnú, a je tu šanca pre vás, získať luxusnú verziu sedacej súpravy lacno. Tu ktorá by pred tým stála „majland“, máte dnes za bezkonkurenčne nízku cenu.

Stále sú to obľúbené sedačky, aj keď nemusia byť už v katalógoch s nábytkom na prvých stranách. Z módy nevyjdú nikdy a pre niekoho môžu byť stále tým jediným možným dispozičným riešením. Malá obývačka, kde umiestnite sedačku do rohu, si zaslúži váš obdiv úplne rovnako ako sedačka uprostred obývacej miestnosti.

Dvojmiestna rovná pohovka

Možno predsa len chcete uniknúť rohovej sedačke, a neviete o možnosti dvojsedadlovej pohovky. Jej atraktivita stúpa s precíznym vyhotovením, napriek tomu ušetríte hromadu peňazí. Dvojmiestna sedačka je populárna najmä pre mladé páry nemajúce deti. Môžu bývať v garsoniére, napriek tomu luxusne zariadenej.

Už ste našli tú svoju?

Možno áno, možno nie, ale rozhodne by ste mali vedieť ešte o jednej novinke. Jedná sa o úložné priestory z boku sedacej súpravy, a vy nemusíte kupovať ďalšiu skrinku. Je totiž už súčasťou sedacej súpravy. Môžete si tu odložiť okuliare na čítanie, časopis, mobil i iné drobnosti.

Materiály

S kvalitou stúpa i cenové rozpätie, ale rozhodne sa dá kúpiť malá rozkladacia sedačka v eko koži. Lacnejšou variantou sú textílie, ale aj tie sú dnes na veľmi vysokej úrovni. Rozkladací priestor vám poskytne ďalšie miesto na spanie alebo na úschovu vecí. Každý z nás má možnosť voľby, tak si nenechajte ujsť príležitosť, ktorá na vás už teraz niekde čaká.

Kategórie: Magazin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.