1interier.sk
Jednička a bytové interiéry – to sme my.

Ako si vybrať tie najlacnejšie obývacie zostavy a steny? 18.5.2016

Nemusíte sa vzdávať moderného pojatia obývacej steny, keď viete, ako na to. Mnoho ľudí nemá dostatok finančných prostriedkov k tomu, aby si do domácnosti zadovážilo obývacie steny o veľkých rozmeroch.

Sú tu však ponuky, ktoré na vás volajú z mnohých obchodov i eshopov. Menšie, a napriek tomu kvalitné lacné obývacie steny, ktoré sa budú vo vašej obývačke vynímať takisto. Navyše vnášajú akúsi útulnosť aj tým, že sú rozmerovo menšie a rôzne farebné.

DTDL – kvalitná obmena masívu

Laminovaná drevotriesková doska, ktorá je základom modulu obývacej steny je potiahnutá impregnovanou fóliou. Vy si tak môžete vybrať klasiku imitujúcu kontúry dreva, ale aj trebárs vysoký lesk v oranžovej alebo červenej farbe. Malej obývacej miestnosti takéto teplé farby jedine prospejú, a vy sa tu budete cítiť skutočne dobre.

Ideálne prostredie pre relaxáciu vytvárate aj tým, že doladíte ostatný nábytok v miestnosti a ďalšie akcenty, napr. závesy, vankúšiky na sedačku, džbán s umelými kvetinami, aromalampičky, sviečky, atď. Ono verte tomu alebo nie, úlohu hrajú aj menšie detaily.

Dekorovaná fólia je pre vás začiatkom štartu do modernej doby. Celá obývacia stena vás nebude stáť toľko peňazí, a aj preto si ju budete môcť kúpiť viackrát za život. Je to príjemná zmena, keď si môžeme vyberať podľa farieb. O tom sa nám predtým ani nesnívalo!

DTDL síce nie je masív, ale má svoje výhody. S takouto stenou sa dá ďaleko lepšie manipulovať, pretože nie je tak ťažká. Zároveň vám poskytuje maximálny komfort, čo sa týka údržby a funkčnosti.

Aj lacná obývacia stena môže mať mnoho komponentov

Plno ľudí sa obáva, že s lacnou obývacou stenou, príde o počty obývaciach skriniek (i z dubu sonoma), políc a vitrín. Nemusí to tak byť, stačí si vybrať menší model za menej peňazí. Budete sa možno diviť, ale aj tri nízke skrinky, dve police a tri závesné vitrínky môžu v závere stáť necelých 5 000 Kč. To je pekná cena, nemyslíte? A dekor jaseň, dub sonoma alebo wenge môže byť váš aj v tomto menšom vyhotovení.

Kategórie: Magazin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.